Magyar Falu Program

Út, híd, kerékpárforgalmi létesítmény építése/felújítása

Kedvezményezett neve: Kétegyháza Nagyközség Önkormányzata

Pályázati felhívás neve (kódszáma): Út, híd, kerékpárforgalmi létesítmény építése/felújítása (MFP-UHK/2021)

Projekt címe:  Kétegyháza Nagyközségben Szabadság és Erkel utcákban szilárd burkolat kiépítése

Szerződött támogatási összeg: 27.112.710,- Ft

Támogatás mértéke: 100%

A projekt tartalmának rövid bemutatása:

Kétegyháza Nagyközség Önkormányzata az "Út, híd, kerékpárforgalmi létesítmény építése/felújítása" MFP-UHK/2021. alprogram keretében szilárd burkolatot kíván kiépíteni a Szabadság és Erkel utcákban, 397 illetve 324 méter hosszan, mindkét utca esetében 3 méter széles út felület lesz képezve.

Mindkét utcában szikkasztó árkok találhatóak, melyek átépítés nem szükséges, jelenlegi állapotukban is alkalmasak a csapadékvíz elvezetésére.