Szarvasi szennyvíztisztító próbaüzeme

Erdős Norberta Békés Megyei Kormányhivatalt vezető kormánymegbízott, országgyűlési képviselő részt vesz a szarvasi szennyvíztisztító telep próbaüzemének ünnepélyes elindításán, és az azt követő konferencián, amelyre hívjuk és várjuk a sajtó képviselőit. Az eseményen beszédet mond: Németh Lászlóné miniszter, Nemzeti Fejlesztési Minisztérium ?Csepreghy Nándor fejlesztéspolitikáért felelős helyettes államtitkár, Miniszterelnökség ? Babák Mihály polgármester, Szarvas Város Önkormányzata ? Dankó Béla országgyűlési képviselő ? Dr. Csák Gyula vezérigazgató, ALFÖLDVÍZ Zrt. ?Tomosi Károly vezérigazgató, Veolia Water Solutions and Technologies Magyarország Zrt.

 

A próbaüzem indításának időpontja: 2014. február 27., csütörtök, 10 óra

A próbaüzem indításának helyszíne: Szarvas, szennyvíztisztító telep

 

A konferencia időpontja: 2014. február 27., csütörtök, 11 óra

A konferencia helyszíne: Liget Welness és Konferencia Hotel, Szarvas, Erzsébet Liget

 

A Nemzeti Fejlesztési Ügynökség 2011-ben Szarvas Város Önkormányzata számára nagy összegű támogatást ítélt meg, amelyet a település szennyvíztisztító rendszerének komplex fejlesztésére fordítottak. A beruházás most fontos mérföldkövéhez érkezett?

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató