Felhívás

Tájékoztatjuk Önöket előfordulhat, hogy a 2023-as adófizetési kötelezettséggel kapcsolatban megküldött „Értesítők”-et, „Adószámla kivonatok”-at az informatikai rendszer meghibásodása miatt esetleg kétszer kapják meg, vagy az is, hogy egyáltalán nem kapják meg azokat.

Bármely probléma felmerülése esetén a (+36) 66/250-122 telefonszámon, illetve ügyfélfogadási időben a Polgármesteri Hivatal adóügyi ügyintézőjét szíveskedjenek keresni.

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató