Áramszünet

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy az MVM Démász Áramhálózati Kft. a 0400600077 (5741 Kétegyháza, Zrínyi u. 13.) felhasználási helyét ellátó közcélú villamos hálózaton előre tervezett munkálatokat fog végezni, az alábbi időszakokban és területeken. Ezen időszakokban a villamosenergia-szolgáltatás szünetelni fog.

Időszakok:

  1. november 15. 08:00-16:00

Területek:

  • Rákóczi utca: 109-137, 118-144
  • Toldi utca: 140
  • Zrínyi utca: 5-13, 2-6

Megértésüket és szíves türelmüket köszönjük!

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató