Óvodai beíratkozás

Értesítjük a Tisztelt Szülőket, hogy a Kétegyháza Nagyközség Önkormányzatának fenntartásában működő Kétegyházi Napsugár óvodába a 2022/2023. nevelési évre az óvodás korú gyermekek jelentkezése az alábbi időbeosztásban történik:
2022. április 20. szerda 8-17 óra között;
2022. április 21. csütörtök 8 -17 óra között;
2022. április 23. péntek 8 - 17 óra között;
az intézmény Kétegyháza, Szent Imre utca 37. szám alatti épületében.
Fent jelzett időpontokban kell beíratni azokat a gyermekeket, akik 2022. augusztus 31-ig betöltik legalább a 3. életévüket és óvodai jogviszonnyal nem rendelkeznek.

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató