Civil Hírek

A Kétegyházi Petőfi Polgárőr Egyesület sikeres Magyar Falu Program keretében benyújtott pályázatának köszönhetően településünk újabb 3 térfigyelő kamerával gazdagodott. Az egyik kamera elhelyezésének pontos helye Kétegyháza, Erkel utcai játszótere, amely kisgyermekes családok körében kedvelt folyamatosan megújuló köztéri játszóeszközökkel van felszerelve, melynek okán fontos ezek biztonságának megőrzése a megfigyelés által is.
A másik két kamera a település nevezetességét, az Almásy kastély ősparkját figyeli, annak átvezető útjának két pontján.

A pályázaton elnyert összeg: 1.981.000.-Ft.

kamera2

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató