GÁPJÁRMŰADÓ BEFIZETÉSI TÁJÉKOZTATÓ

Tájékoztatjuk a lakosságot, hogy azon gépjárműadó fizetésre kötelezettek, akiknek nincs ügyfélkapujuk, a NAV papír alapon küldi ki a határozatot, értesítőt, valamint a hozzá tartozó csekket.

Azoknak, akinek van ügyfélkapujuk, a NAV elektronikusan küld értesítést és ha számlavezetésre kötelezettek, akkor utalniuk kell az adót. Ha nem kötelezettek számlavezetésre, akkor kérhetnek csekket a határozatban megjelölt módon.

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató