Békéscsaba – Lőkösháza vasúti vonalszakasz pályaépítési munkái

A beruházó NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. megbízásából a BL 2020 Konzorcium kivitelezésében valósulnak meg a 120-as számú országos közforgalmú vasúti fővonal Békéscsaba (kiz.) – Lőkösháza (országhatár) vasúti vonalszakaszának pályaépítési, biztosítóberendezési és távközlési munkái. A BL 2020 Konzorcium vezető tagja, a Strabag Vasútépítő Kft. és a konzorcium tagcége, a V-HÍD Építő Zrt.

 

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató