Rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény

Tisztelt Kétegyházi Lakosok!

Értesítem Önöket, hogy a rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény összegének kifizetése 2021.11.19.-én 9.30 és 11.00 óra között lesz a Polgármesteri Hivatal házipénztárában.

A támogatás átvételéhez személyi igazolvány, lakcímkártya szükséges.

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató