Közterületek fertőtlenítése

Tisztelt kétegyházi Lakosok! A közterületek (buszmegállók, játszóterek, padok) fertőtlenítését folytatjuk. Időpont: 2021. november 8-tól minden hétfőn és csütörtökön 13-16 óra között! Vigyázzunk egymásra!!!

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató