Október 23.

Az 1956. október 23-i forradalom és szabadságharc évfordulójának tiszteletére rendezett eseményen a Márki Sándor Általános Iskola és a Román Nemzetiségi Általános Iskola tanulói adtak közös megemlékező műsort, melyet ezúton is köszönök a diákoknak és az őket felkészítő pedagógusoknak. Az önkormányzatok, intézmények, civilek, egyesületek, pártok főhajtás mellett elhelyezték az emlékezés koszorúit. Tisztelet a Hősöknek!

Dr. Rákócziné Tripon Emese polgármester

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató