Küzdősport hírek

December 8-án Kétegyházán került megrendezésre a Dragon-Fuji Fight Kupa "házi bajnokság". Négy szabályrendszerben mérte össze erejét a közel harminc versenyző: Taekwondo, K1, Pankration és MMA.
A jó hangulatú versenyt szülők, hozzátartozók és népes szurkolótábor is meglátogatta. A verseny külön érdekessége, hogy taekwondo-ban fiúk és lányok egymás ellen is küzdöttek, majd a rendezvény egy közös "falatozással" zárult.

Eredmények Taekwondo:

Felnőtt MMA: +90 kg

1. Simonka István – Elek
2. Ollár Patrik – Kétegyháza

Gratulálok a csapatnak a kemény és szinvonalas küzdelmekhez. Köszönet a támogatásért a hozzátartozóknak és szurkolóknak!
Nagy László 4. dan mester