Közmeghallgatás

Ezúton tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a Kétegyházi Román Nemzetiségi Önkormányzat 2019. december 05. napján (csütörtök), 14:30 órai kezdettel közmeghallgatást tart, melyre tisztelettel meghívja a település lakóit.

A közmeghallgatás helye: 5741 Kétegyháza, Fő tér 9.

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató