Tisztelt Választópolgárok!

A szükséges szervezési feladatok ellátása érdekében kérem, a mozgóurna iránti kérelmeket lehetőleg 2019. október 9. (szerda) napjáig nyújtsák be.

A kérelem nyomtatványok a Hivatal portáján átvehetők.

dr. Medgyaszai László

HVI vezető

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató