Tisztelt Választópolgárok!

A Helyi Választási Bizottság jelöltek nyilvántartásba vételéről szóló határozat jogerőre emelkedett. A jelöltek listája a sorsolás sorrendjében megtekinthető a település honlapján az ?Önkormányzati választás 2019? menüpont alatt.

dr. Medgyaszai László HVI vezető

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató