Helyi Választási Iroda vezetőjének közleménye

Tisztelt Választópolgárok!

A 2019. évi önkormányzati választások tekintetében

  •  a polgármester jelöléséhez legkevesebb 91;
  •  települési képviselő jelöléséhez legkevesebb 31 ajánlás szükséges.

dr. Medgyaszai László HVI vezető

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató