Kártevők elleni védekezés

Kétegyháza Nagyközség Önkormányzatának fontos a kártevők elleni megfelelő védekezés. Az elszaporodott rágcsálók elleni védekezésben, ezért a lakosság segítségére kíván lenni, így azon lakosoknak akiknek nagy terhet jelent a rágcsálóírtó szerek megvásárlása segítséget kíván nyújtani. Ilyen szerek a Szent Imre u. 4. szám alatt igényelhetők.

Kalcsó Istvánné polgármester

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató