ÉRTESÍTÉS

Értesítem Kétegyháza lakosságát, hogy Dr. Szegvári József főorvos halála miatt a betöltetlen körzet tartós helyettesítése a Dózsa utca 90. szám alatti Egészségügyi Centrumban történik, kéthetenkénti váltásban.

Helyettesítő orvosok:

  • dr. Tarrné dr. Barna Mária főorvos
  • Boárné dr. Stégermájer Györgyi főorvos

Kalcsó Istvánné polgármester

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató