Pénzügyi ügyintéző, könyvelő állás

Kétegyháza Nagyközség Képviselő Testülete a "Közszolgálati tisztviselőkről szóló" 2011. évi CXCIC. törvény 45.§(1). bekezdése alapján pályázatot hirdet

Kétegyháza Nagyközség Önkormányzat Polgármesteri Hivatala Pénzügyi Csoport

Pénzügyi ügyintéző, könyvelő

munkakör betöltésére.

Részletes tájékoztató letöltése

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató