Veszélyes hulladék szállítás

Az önkormányzat elszállíttatja a lakosságnál felgyülemlett veszélyes hulladékot. Akinél ilyen található az ingatlanán azt kérjük, hogy 2018. június 1-ig a Szent Imre u. 4. szám alatt található telephelyünkre szállítsa be.

A következő hulladékok kerülhetnek ingyenesen elhelyezésre: akkumulátor, festékes doboz, festék maradék, oldószer maradék, olajos rongy, fáradt olaj, elektronikai kis- és nagy gép, képcsöves TV, és monitor.

Kalcsó Istvánné polgármester

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató