Szelektív hulladékgyűjtés

Tisztelt Lakosság!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Tappe Kft. az alábbi időpontokban szállítja el a szelektív hulladékgyűjtő edényeket:

2017.

  • Október 6.
  • November 10.
  • December 8.

Kérjük, szíveskedjenek ezeken a napokon a kihelyezésről gondoskodni!

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató