Zöldhulladék szállítás időpontjai

Tájékoztatjuk a tisztelt lakosságot, hogy a  keletkező (nem mezőgazdasági tevékenységből származó) zöldhulladékot a továbbiakban az alábbi időpontokban szállítja el a Tappe Hulladékgazdálkodási Kft. 2017-ben:

  • Szeptember 19.
  • Október 13.
  • November 10. 

Csak a szabványos gyűjtőedényben, áttetsző zsákban vagy 1 méternél rövidebb kötegekben kihelyezett, alkalmanként maximum negyed köbméter (250 liter) zöldhulladékot szállítanak el.

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató