Tájékoztatás a kétegyházi üzemanyag kúton, történt üzemanyag keveredés ügyében.

"Tisztelt Érintettek! 

Sajnálatos esemény történt 2017. június 6-án a Kétegyházi benzinkúton.

A MOL üzemanyag szállítója a lefejtést tévesen hajtotta végre és így az üzemanyagok összekeveredtek.  A téves lefejtést a kúton csak az első reklamáció alakalmával észleltük és a kiszolgálást leállítottuk.

 

Felhívom a keveredett üzemanyag vásárlóinak figyelmét, hogy a MOL Zrt. az igazolt károkat tudja, csak megtéríteni, ezért ha szerelői beavatkozás történik miden esetben számla és a szerelő nyilatkozata szükséges az üzemanyag okozta meghibásodásról.

A kárigényről a jegyzőkönyvet az üzemanyag kúton lehet kérni, június 06. 08.-tól.

A kellemetlenségért elnézésüket kérjük és mindent megteszünk, hogy a MOL a kártérítésüket rendezze.

Üdvözlettel, Oláh Timót ügyvezető"

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató