Tisztelt Lakosok!

A megyei Főállatorvos a madárinfluenza terjedésének megakadályozása érdekében szigorú előírásokat tett közzé. Az ezeket tartalmazó határozatot teljes szöveggel közzéteszem településünk honlapján, de megtekinthető a Hivatal portájánál is.

Kérem tanulmányozzák és az előírásokat szigorúan tartsák be! 

Határozat letöltése.

Medgyaszai dr. jegyző

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató