HELYI VÁLASZTÁSI IRODA ÜGYELET

DR. MEDGYASZAI LÁSZLÓ HVI vezető: 0670/330-0152

TÓTHNÉ LELÓCZKI ANDREA HVI vezető helyettes: 0670/330-0160

2016. szeptember 30 - október 1.: Tóthné Lelóczki Andrea HVI vezető helyettes

 dr. Medgyaszai László HVI vezető

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató