Felhívás

A településünkön található szelektív hulladékgyűjtők átkerülnek a Szent Imre utca 4. szám alatt található Közfoglalkoztatási Telephelyre. Kérjük, hogy a szelektív hulladékot ezentúl ott szíveskedjenek elhelyezni!

Hétfőtől ? csütörtökig: 8 ? 16 óráig, pénteken: 8 ? 13 óráig

Megértésüket köszönjük!

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató