DIÁK MUNKA IGÉNYEK ELŐZETES FELMÉRÉSÉT VÉGEZZÜK!

Kérem, hogy azok a fiatalok akik 16-25 év közöttiek, és a nyáron diákmunkán részt kívánnak venni akkor jelentkezzenek a Polgármesteri Hivatalban. Szükséges dokumentumok: Személyi igazolvány, Lakcímkártya, TAJ kártya, Adókártya, Regisztrálást igazoló munkaügyi dokumentum (munkanélküliségről).

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató