ÜGYFÉLSZOLGÁLATOK RENDKÍVÜLI NYITVA TARTÁSA AZ SZJA-BEVALLÁSI IDŐSZAKBAN

2016-ban is május 20-a a személyijövedelemadó-bevallások leadási határideje! A korábbi évek tapasztalata, hogy a bevallási határidő előtti napokban megsokszorozódik az ügyfelek száma, ezért a Nemzeti Adó- és Vámhivatal Békés Megyei Adó- és Vámigazgatóságának ügyfélszolgálatain rendkívüli nyitva tartással várják az ügyfeleket. 

 

Békéscsabán a Kinizsi utca 1. szám alatti központi ügyfélszolgálat: 

2016. május 9-től május 12-ig minden nap 8-tól 18 óráig,

2016. május 13-án (pénteken) 8-tól 14 óráig,

2016. május 17-től május 20-ig pedig 8-tól 18 óráig tart nyitva.

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató