Értesítés

Intézményünk a lakossági szennyvízszippantást előreláthatólag 2015. január 15-ig a szippantó meghibásodása miatt nem tudja elvégezni. A berendezésben előre nem látható okból, olyan mértékű hiba keletkezett, melynek javítását (az átvizsgálás és megbontás után) a szolgáltató 2016. januárra vállalta.

Kétegyházai Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium

5741 Kétegyháza, Gyulai út 6. mobil: 70/333-9294 telefon: 66/250-311; fax: 66/550-215

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató