Vízhiány!

Az Alföldvíz Zrt. felhívja a T. Fogyasztókat, hogy 2015.09.18. és 2015.10.20. közt a településen az Ivóvízminőség-javító Program munkálatai miatt teljes illetve részleges vízhiányra lehet számítani! A munkálatok ideje alatt az aknák nyitottak lesznek, ezért azokat fokozott figyelemmel közelítsék meg! Megértésüket köszönjük!

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató