Értesítés!

A szennyvízberuházást végző kivitelező cég megkezdte a tavaszi helyreállítási munkálatokat. Kérek minden érintett ingatlan tulajdonost, hogy esetleges észrevételeit, panaszait 2015. március 27-ig jelezze a Polgármesteri Hivatalban Wittmann Attila műszaki ügyintézőnél.  Ezen idő elteltével a kivitelezők befejezik a munkálatokat és már csak ősszel térnek vissza a településre a garanciális javításokra.

Kalcsó Istvánné polgármester

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató