Közfoglalkoztatási Telephely

Kétegyháza, Úttörő u. 26. (megközelíthető a régi konditerem felől) 

Szolgáltatásaink:

Tevékenységi körünk igen sokrétű, igyekszünk minden hétköznapi és egyedi igényt kielégíteni. Széleskörű varrodai szolgáltatásaink közé tartozik különféle ruházat készítése - javítása, lakástextíliák varrása, szegése. 

Ezen kívül az alábbi termékeink vásárolhatóak meg:

Kötény, otthonka, kenyeres kosár dísz (rongytyúk), edényfogó, telefontartó, horgolt ülőpárna.

Szövödénkben rongyszőnyegeket és lábtörlőket kínálunk széles szín ?és méretválasztékban. 

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató