Ebzárlat

A Békés Megyei Kormányhivatal Gyulai Járási hivatal Járási Állategészségügyi és Élelmiszer-ellenőrző Hivatala Kétegyháza Nagyközség közigazgatási területére ebzárlatot és legeltetési tilalmat rendelt el. A tilalom 2014. október 4-től 2014. október 18-ig tart. Ez idő alatt a vadon élő rókák veszettség elleni immunizálása folyik

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató