Ivóvízhálózat mosás

Felhívjuk figyelmüket, hogy a településen a Békés Megyei Vízművek Zrt. munkatársai 2014. szeptember 19-én a víztorony, szeptember 22. és 24. között a hálózat mosását végzik. A fenti napokon nyomáscsökkenés és esetleges vízhiány várható.

Megértésüket köszönjük. 

Kalcsó Istvánné polgármester

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató