Felhívás

Felhívom a Tisztelt Lakosság figyelmét, hogy az utóbbi időben lehullott nagy mennyiségű csapadék szabad elfolyásának biztosítása érdekében minden ingatlan tulajdonos ellenőrizze az ingatlana előtti átereszek állapotát! Szükség szerint azokat takarítsa ki, tartsa karban.

Amennyiben kritikus helyzet alakul ki és a víz lakóingatlant veszélyeztet, úgy kérem ezt jelezzék Popovics Aurélnak a 30/697-48-52 vagy Wittmann Attilának a 30/ 326-53-84 ?es telefonszámon.

Kalcsó Istvánné polgármester

 

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató