Választási ügyelet

Nemzetiségi Névjegyzék Igénylése Esetére

Választási Ügyelet 2014. szeptember 7. napján 16.00 óráig. 

-       DR. MEDGYASZAI LÁSZLÓ:       0670/330-0152

-       TÓTHNÉ LELÓCZKI ANDREA: 0670/330-0160 

                                                                                         dr. Medgyaszai László HVI vezető

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató