Szennyvíz IV. ütem

Kétegyháza Nagyközség Önkormányzata pályázatot nyert a szennyvíz IV. ütemének és a szennyvíztelep bővítésének megtervezésére KEOP-7.1.0/11-2014-0006 azonosítószámmal az Új Széchenyi Terv Környezet és Energia Operatív Program támogatási rendszerében. A pályázati forrásból a beruházáshoz szükséges komplett tervdokumentáció megtervezését tudjuk finanszírozni. A tervek elkészülte után pályázhatunk a megvalósításra, amely reményeink szerint 2015 év végéig lezajlik.

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató