Köszöntő

Kétegyháza Nagyközség Önkormányzatának nevében szeretettel köszöntöm a településen élő, egészségügyben dolgozókat a Semmelweis Nap alkalmából. Köszönetemet fejezem ki, az egészségügyben végzett áldozatos munkájukért,és további sok sikert kívánok.

Kalcsó Istvánné polgármester

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató