Tisztelt Kétegyházi Lakosok!

A 2014. február 20-án megrendezésre kerülő, ?Városaink, községeink, polgáraink? című kiállításon megtekinthető Wittmann Attila egyedi magángyűjteménye is, amely a világháborúk ereklyéit hivatott bemutatni. Minden érdeklődőt szeretettel várunk.

Kalcsó Istvánné polgármester

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató