Kedves BURSA Pályázók!

Ne feledjétek, a pályázatok benyújtási határideje 2013. november 15., azaz eddig kell az EPER-ből kinyomtatott, általatok aláírt formanyomtatványt a kötelező mellékletekkel együtt a hivatalba eljuttatni Nagy Éva Emőke ügyintézőnek. Várjuk a pályázatokat! Keressetek minket bátran!

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató