Felhívás

Felhívjuk figyelmüket, hogy a településen az Alföldvíz Zrt. munkatársai 2013. szeptember 20-án a víztorony, szeptember 23-a és 26-a között az ivóvízhálózat mosását végzik. A fenti napokon nyomáscsökkenés és esetleges vízhiány várható.

Megértésüket köszönjük.

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató