Hőségriadó

Tájékoztatom Önt, hogy az Országos Tisztifőorvos az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzési adatai, valamint az Országos Környezetegészségügyi Intézet ? összes tényező számbavétele alapján készített ? szakmai ajánlásait figyelembe véve az általa kiadott 3. fokú hőségriasztást 2013. 08. 09-én 24.00 óráig meghosszabbította.

A hőségriasztás időtartamának esetleges változásáról ismételt értesítést küldünk.

Dr. Sárosi Tamás s.k.

                                                                                         helyettesítő járási tisztifőorvos

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató