Védőnői hírek

2013. augusztus 1-től augusztus 11-ig a védőnői feladatokat helyettes végzi, neve Kecskés Róbertné.

Ez idő alatt helyettesítés 2013. augusztus 7-én szerdán délelőtt,

gyermekorvosi rendelés 2013. augusztus 12-én, hétfőn 16 órától lesz.

Rakusz Mariann védőnő

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató