Kedves Közönségünk, Támogatóink!

A Kaláris Alapfokú Művészeti Iskola munkatársai köszönetet mondanak mindazoknak, akik a 2013. június 8-i műsorunkat és az azt követő bálat anyagilag támogatták az iskola alapításának
10 éves évfordulóján.

Tisztelettel: Halmi Zoltán intézményvezető

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató