Kedves Munkakereső Fiatalság!

A ?Nyújts Segítő Kezed? Alapítvány pályázatot nyert a ?TÁ-MASZ A hátrányos helyzetű fiatalok elhelyezkedését segítő támogató szolgáltatások kialakítása Békés megyében? címmel. A pályáztat keretében elsősorban a 15-24 éves korosztály számára biztosítanak 6-7-8 hónapos képzéseket, valamint különböző foglalkoztatóknál munkahelyi gyakorlatot. Részletes információt a mellékelt dokumentumban olvashattok.

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató