Lakossági fórum

Tisztelt kétegyházi Lakosok!

Kétegyháza Nagyközség Önkormányzat Képviselő-testülete nevében tisztelettel meghívom a 2023. május 18-án (csütörtökön) 17 órától tartandó LAKOSSÁGI FÓRUMRA!

Helyszín: Táncsics Mihály Művelődési Ház

Megtisztelő megjelenésére számítok!

Dr. Rákócziné Tripon Emese

polgármester

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató