Áramszünet

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy az MVM Démász Áramhálózati Kft. a villamos hálózaton előre tervezett munkálatokat fog végezni, az alábbi időszakban és területeken. Ezen időszakokban a villamosenergia-szolgáltatás szünetelni fog. Áramfejlesztő berendezést az MVM Démász Áramhálózati Kft. nem tud biztosítani. 

Időszakok:

  1. április 27. 07:30-16:00

Területek:

  • Bocskai u. 7-11.,
  • Dózsa utca 2-34.,
  • Dózsa utca 3-33.,
  • Fő tér 2. - 50/1, 1-9.

Megértésüket és szíves türelmüket köszönjük!

Bővebb információ:

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató