Fogászati asszisztens állás

Kétegyháza Nagyközség Önkormányzata FOGÁSZATI ASSZISZTENST keres

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

Fogászati asszisztensi feladatok elvégzése, a legújabb anyagok és technológiák ismeretének birtokában:

  • Páciensek személyes fogadása
  • Vizsgálathoz szükséges anyagok és eszközök előkészítése
  • A fogorvosi munka teljes körű asszisztálása
  • Rendelő és az eszközök sterilen tartása
  • Fogászati adminisztráció teljeskörű ellátása, fogászati szoftver kezelése
  • Páciensekkel való kapcsolattartás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Bejelentett munkaviszony, szabad hétvégék
  • Versenyképes bérezés
  • Színvonalas munkakörnyezet

Munkaidő:

  • Heti 40 óra

Munkavégzés helye:

  • Kétegyháza

Jogviszony jellege: munkajogi vagy megbízási jogviszony

Feltételek a pozíció kapcsán:

  • Szakirányú, fogásztati asszisztensi végzettség
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Szorgalmas, teherbíró, önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
  • Páciensközpontú, empatikus hozzáállás
  • Szakmai elhivatottság

Előnyt jelent:

  • Fogászati ellátásban szerzett munkatapasztalat
  • Fogászati szoftver használatában történő jártasság
  • Dentálhigiénikus végzettség

Rendelési idő:

Hétfőtől – Szerdáig:  9 -17 óra

Csütörtök:  8 - 13 óra

Pénteken: nincs

Az állás 2023. március 1. naptól tölthető be.

A pályázat benyújtásának módja:

  • postai úton Kétegyháza Nagyközség Önkormányzata címére (5741 Kétegyháza, Fő tér 9.). A borítékra rá kell írni „fogászati asszisztensi pályázat”.
  • személyesen Dr. Rákócziné Tripon Emese (5741 Kétegyháza, Fő tér 9.) polgármester részére.

Érdeklődni Dr. Rákócziné Tripon Emese (5741 Kétegyháza, Fő tér 9. Tel: (66) 250-122) polgármesternél lehet.

Benyújtási határidő: 2023. január 31.

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.