Madárinfluenza

Tisztelt kétegyházi Lakosok!

A Békés Megyei Kormányhivatal madárinfluenza megjelenése miatt védőkörzetet rendelt el, amely a  mellékelt térkép szerint Kétegyháza területét is részben érinti.

Kérjük az elrendelt állatvédelmi szabályok  betartását!

 

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató