Belvízvédelmi készültség

A belvízhelyzetre való tekintettel 2013. április 2-án I. fokú belvízvédelmi készültség került elrendelésre. Az önkormányzat munkatársai folyamatosan ellenőrzik a települést és a szükséges helyeken intézkednek a víz szabad lefolyásának biztosítása érdekében.

Szükség esetén kérem keressék kollégáinkat: Popovics Aurél 06-30-697-48-52; Wittmann Attila 06-30-726-53-84

A személyes adatok kezelésével összefüggő tevékenységeinket az új Európai Uniós általános adatvédelmi rendeletben (GDPR: General Data Protection Regulation) kötelezően előírt és alkalmazandó szabályok tekintetében felülvizsgáltuk és elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy az abban, valamint a hazai hatályos jogszabályokban meghatározott követelményeknek megfelelően végezzük.

Az adatvédelmi dokumentumok a dokumentumtárban található.

 

A weboldalon cookie-kat használunk, amik segítenek nekünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk. Adatkezelési tájékoztató